Jak rolety potrafią rozjaśnić pokój

Dodatki do domu Lip 28, 2016 No Comments

Wielu mężczyzn gdyby mogło, to najchętniej w swoim domu nie zmieniałoby niczego. Na szczęście są kobiety, które zmuszają swoich mężów do zrobienia czegokolwiek. Choćby zmiany rolet. Okazuje się, że można uzyskać bardzo ciekawy efekt i o naszych wrażeniach chcielibyśmy się podzielić.

Jak to się zaczęło

Pierwszym etapem prac nad rozjaśnieniem pokoju i sprawieniem, że obecnie mieszka się w nim o wiele przyjemniej było przemalowanie ścian. Wybrany został kolor biały oraz zielony, co sprawiło że nie jest tak pusto, dodatkowy element kolorystyczny jest bardzo mile widziany.

Na drzwiach balkonowych zostały stare rolety, które posiadały ciemny, fioletowy kolor, który swoją drogą bardzo dobrze pasował do poprzedniego koloru ścian. Obecnie, po zmianie koloru ścian i wymianie mebli wcale tak nie było. Oczywiście mąż, jak to mąż wcale nie miał zamiaru robić czegokolwiek, więc sprytna żona po użyciu całej masy argumentów, trwających kilkanaście dni przekonała męża, że zmiana rolet ma sens.

Zmiana rolet wyszła bardzo dobrze pokojowi dziennemu. Wszystko jakby zaczęło ze sobą współgrać. I obecnie to zielone zasłony nie pasują do całości i również jest skłonność do ich zmiany. Jaki efekt udało się uzyskać? Zrobiło się jaśniej o około 10 %, do tego rolety, które są w kolorze ecru spowodowały że zrobiło się znacznie przytulniej. Chodzi tu przede wszystkim o rodzaj światła, który obecnie jest dużo cieplejszy i posiada lekkie zabarwienie, idealnie współgrające z meblami w kolorze jasnym (dąb sonoma).

Jak widać na załączonym obrazku, wymiana rolet ma sens. Ma sens, ponieważ dzięki temu zyskuje się ciepłe i przyjazne wnętrze. Nie warto się upierać na swoim i czasami wypada posłuchać swojej żony lub zadzwonić do kogoś, kto będzie potrafił doradzić w wyborze rolet. Więcej o ładnych roletach przeczytacie pod tym linkiem.

Na koniec zostawiamy państwa z pytaniem – a jak dobrze prezentowałyby się rolety-dzień noc? Naszym zdaniem bajecznie, i jeszcze bardziej podnosiły by klasę i elegancję wnętrza. Rolety potrafią rozjaśnić wnętrze!

artysta_Proj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *